Gazeta Hasselandzka, Piotr de Zaym, 22.11.2019 r. o 21:24
Spróbujmy coś wyprodukować!

Rektor HAN ogłasza konkurs na pomysł

NOWEGO PRODUKTU LUB NOWEJ USŁUGI DO SPRZEDANIA ZA LIBERTY


mEQUea09.jpg

warunki:

1. musi być to coś do sprzedania w Internecie,
2. musi być to coś nieobjęte realnym podatkiem.

1. miejsce - Złoty Mieszek,
2. miejsce - Srebrny Mieszek,
3. miejsce - Brązowy Mieszek.


Dodatkowo, HAN proponuje zwycięzcom stworzenie wspólnego przedsiębiorstwa sprzedającego (ewentualnie też produkującego) nowy produkt lub usługi.

termin: 23 grudnia 2019; propozycje proszę wysyłać Pocztą Konną.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 224,00 lt
Ten artykuł lubią: Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Santiago Vilarte von Hippogriff, Filip I Gryf, Marek von Thorn-Chojnacki, Piotr vel Bocian, Joahim von Ribertrop von Sarm, Michaś Elżbieta II, Guedes de Lima, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
Komentarze
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Kiedyś, chyba w Federacji Nordackiej, wysunąłem pomysł kart kolekcjonerskich. Co prawda, pomysł ten kiedyś w FN doczeka się mojej osobistej realizacji, ale może ktoś pokusiłby się o realizację w Sarmacji. Coś naprawdę na modłę znaczków czy monet, chociaż niekoniecznie. Nad projektem można trochę pokombinować, może się coś konkretniejszego wyklaruje :D

//Sam czekam obecnie na okazję, żeby zrobić coś z tym pomysłem, ale w trochę innym kierunku :D
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Myślmy, myślmy... bo jeśli coś będzie można sprzedać, to oznacza, że coś będzie można kupić, a więc - liberty na coś się przydadzą. Bo na razie są pieniądzem wirtualnym do sześcianu.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Odkąd żyję w granicach Księstwa Sarmacji trwa dyskusja nad wartością liberta. I tak lata mijają a nic konkretnego się nie wyklarowało. Trzymam kciuki, że komuś uda się wreszcie przełamać ten impas. To byłaby rewolucja i może zalążek lepszych dni dla mikroświatu.
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Na jakim poziomie decyzyjnym jest to konkurs? Chodzi mi o to, że mam jakiś pomysł na produkcję, ale też inny dotyczący wydawania libertów w skali całego Księstwa Sarmacji. Czy taki pomysł też przesyłać, czy raczej póki co skupiamy się tylko na konkretnym pomyśle na produkcję?
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Pomysł dobry - tylko przekuć to w ogólnosarmacką aktywność... Sam również mam pomysł na to zagadnienie, jedynie czas wygospodarować na to. :-)
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Ja jestem jedynie posłem na Sejm, więc o niczym nie decyduję :) Więc na początek pomysł, potem działanie, a kwestie legislacyjne - cóż, tu potrzeba zainteresowania innych.
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Alkohol na samym początku poproszę.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.