Świecki Cecyl - dziewic i męczennik

Umiłowani w Wandzie,


Dzisiejsze kazanie, wygłaszane w Dniach Honorowego Krwiodawcy, poświęcone jest postaci Świeckiego Cecyla, dziewica i męczennika.
Wszystko składa się w logiczną całość. Świecki Cecyl był co prawda Honorowym Krwiopijcą - lubił przyssać się do tętnicy klasowego wroga i pociumkać trochę ciepłej posoki - ale przecież by mogli zaistnieć Krwiopijcy, najpierw powstać muszą Krwiodawcy.
Spośród wszystkich Świeckich Cecyl budzi największe kontrowersje. Przyczyną jest oczywiście jego dziewictwo. Świecki Kościół Wandejski zdecydowanie propsuje aktywność seksualną, co często ilustruje się sławnym cytatem z Papieża Hodży: „Każdy seks jest dobry, z wyjątkiem tego za pieniądze” (ten pogląd podlega obecnie rewizji w związku z odkryciem wyzwalającej mocy turystyki seksualnej przez wielu Wandykopatów). Cecyl świadomie wybrał inną drogę. Waga tej drogi dla biegu historii Kościoła i Państwa ludowego stała się jednak tak wielka, że dziewictwo nie tylko nie przeszkodziło w uzyskaniu statusu świeckiego, ale przeciwnie - stało się jedna z jego przyczyn.
Cecyl rozpoczął swoją karierę bojownika o wolność jako zwykły seryjny morderca. W dzieciństwie specjalizował się w polowaniach na wredne panie od matmy. Na Tropicanie, na której się urodził, spowodowało to przejściowe trudności w nauczaniu przedmiotów ścisłych, bowiem miejscowe matematyce, fizyce i chemice mają zasłużoną opinię złośliwych zdzir. Po zamordowaniu 32 przedstawicielek ciała pedagogicznego Cecyl doznał epifanii. Na jednej z dzikich plaż postanowił wykorzystać swoje zbrodnicze zdolności w służbie wyzwolenia narodowego.
Uczynił to, rzecz jasna, w szeregach Komunistycznej Partii Sarmacji. Cecyl był jednym z ulubionych towarzyszy tak zwanego Drugiego Pokolenia Ziomów Towarzysza Wandy (Pierwsze Pokolenie zginęło w jednej z masakr urządzonych przez księcia Mikołaja Mikołaja). Jako Zaprzysiężony Dziewic w ogóle się nie bzykał, co szalenie cieszyło wygłodniałych współbojowników. Nie stał na żadnej z dróg podrywu. Bardzo go za to polubili.
Przyczyną jego męczeńskiej śmierci było skrajne zmęczenie. Specjalizujący się w czystkach etnicznych, zbiorowych zbrodniach i wysysaniu krwi wrogów, po tygodniowym killing spree, zasnął na zawsze w maju 1945 roku. Do dziś wspominamy go pełnokrwiście. W dniu święta Świeckiego Cecyla wierni Kościoła Świeckiego winni wstrzymać się od aktywności seksualnej choć na trzy godziny.

CYTAT DNIA:
(3)Walczcie, albowiem zwycięstwo to władza!

(z listu świeckiego Ryszarda do Sekretarek)
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Laurẽt Gedeon I, ramael.
Serduszka
5 921,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I, Marek von Thorn-Chojnacki, Joahim von Ribertrop von Sarm, Adam Jerzy Piastowski, ramael, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Guedes de Lima, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Diuk Wam zaplać za dobre słowo na ten czas :)
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Dziekuje, przyjmuje zaplate w dowolnej monecie!
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Taka może być, czy mam szukać bilon? :)
vh6NoRVC.png
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
<3 <3 <3
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Na wykopsliskach w Gidenie znalazłem jeszcze takie cacko:
r9eZ46fi.png
Ja oczyściłem to pod wierzchnią warstwą była taka:
vz7r2SWR.png
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Pokrzepiające pismo.
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
„Każdy seks jest dobry, z wyjątkiem tego za pieniądze” Dokładnie tak! Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego pewien kodeks wspomina, że oko za oko, ząb za ząb... Idąc tym tropem, zadam pytanie filozoficzne, dlaczego zatem dupa za pieniądze?
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
@defloriusz Zacne to i prawdziwe :)
Odpowiedz Permalink
ramael
„miejscowe matematyce, fizyce i chemice” - serduszko za te formy ;) i na ich cześć (tych matematyc, fizyc i chemic) oczywiście! <3

Bajdełej - czy istnieje szansa na wtajemniczenie ociemniałych co do wspomnianych wyżej dróg podrywu? :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.