Gazeta Teutońska, Eustachy Playstation, 15.09.2019 r. o 20:00
Wiadomości Sportowe Teutonii!-część 3

Cześć drodzy czytelnicy, komentować dla was będzie sam Leszek Roskohard-Pawłowicz! No i będzie o kontynuacji Turnieju Szachowego o puchar Marszałka Sarmacji, kolejne zmagania klubów Teutońskich w SLP oraz rozgrywki w CRASHday TV na terenie Egvallandu.

1.Pierwsze zmagania w finale Pucharu Marszałka Sarmacji w szachach

No i doszło w końcu to pojedynku między Joahimem von Ribbentrop, a Santiago Vilarte, gdzie ten drugi znowu wygrał mecz szachowy aż 2:0! Jak widać Santiago Vilarte jest bardzo dobrym szachistą i wiele kobiet o niego pytało, czy jest wolny, bo ponoć jest to też przystojna osoba. Ponadto wiemy że 3-cim i ostatnim finalistą będzie Król Baridasu
Adrian Maksymilian Józef Alatriste. Oczywiście meczu nie było, a jedynie Alfred Fabian von Tehen-Dżek podał się walkowerem i nie wytrzymał presji od zawodnika.

A teraz przerwa na reklamę:


I po reklamie.

2.Kluby Teutońskie po 2 kolejce zmagań SLP

Oczywiście standardowo, zaczynamy od III Klasy rozgrywek. Margońskie Konie ponownie zremisowały, tym razem z WM Wedla prowadzonego przez Alfreda von Tehen-Dżeka. Najwidoczniej w Koniach jest teraz popularna moda na remisowanie, ale może uda im się coś wygrać. Kolejnym za to klubem jest Strong Ladies Auttera i niestety tym razem piłkarki uległy Tigers Elrat wynikiem 0:2. Trener również był lekko zaskoczony tym wynikiem, bo jak dobrze wiemy wcześniej udało się tej drużynie wygrać aż 5:0 i teraz nagle porażka. Ale jak każdy wie, piłka jest nieprzewidywalna.

W II klasie rozgrywek przedstawimy sytuacje SKSV Loardia Auterra. Niestety ten klub również przegrał i to w dodatku aż 0:3 z Powagą Czarnolas. Jest to podobna sytuacja do tej z Strong Ladies Auttera, bo wcześniej również wygrali, a teraz doznali porażki. Póki co, klub jest na środku tabeli.

A teraz przejdźmy do I klasy rozgrywek. Futbólfeaán Auterra zremisowała 0:0 z CKS Garbania Grodzisk. Jest to też jedyny klub z tej kolejki z miasta Auterry, który nie przegrał swojego meczu. Póki co są na premiowanym awansem 3 miejscu w tabeli I Klasy rozgrywek.

Czas wreszcie przedstawić sytuację Ekstraklasy! FKK Rantiochskie Krasnoludy tym razem zremisowały z Vienna FC 1:1. oba kluby postanowiły strzelić po jednej bramce. Mecz według kibiców był nawet ciekawy, mimo że padły w nim tylko 2 bramki. A na sam koniec kolejny już remis, tym razem RVT Hrabia Ruhnhoff zremisowało 0:0 z FC Grodzisk. I ten mecz był akurat nudny, praktycznie żadna z stron nie uzyskała większej przewagi.

Ogólnie podsumowując, ta kolejka dla więkości klubów była taka mocno średnia, bo były w niej remisy i porażki oraz żadnego zwycięstwa nie zobaczyliśmy. Ale kto wie może w 3 kolejce Teutońskie kluby się obudzą? Tego oczywiście im życzymy.

3.Tajemniczy Egvalland w CRASHday TV

Na sam koniec przedstawiamy wam sytuację w CRASHday TV. A mianowicie odbyły się pokazy w ostatniej prowincji Federacji Nordackiej, a mianowicie w Egvallandzie! Trzeba przyznać że i na tym terenie było dość różnorodnie i zawodnicy musieli się zmagać z dość ciężkim terenem dla nich. A tutaj przedstawiam, jak to wszystko się odbywało:

Następne najbliższe pokazy odbędą się w Bialenii, a następnie potem na Pustkowiach Winków! Dlatego zapraszamy serdecznie do śledzenia dalszych pokazów, bo wraz z podróżami, wyzwania stają się coraz trudniejsze!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(W trakcie)
6.Pustkowia
7.RON
8.Dreamland
9.Baridas
10.Teutonia
11.Starosarmacja
12.Sclavinia
13.Hasseland
14.Rotria
15.Magnifikat
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 445,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Laurẽt Gedeon I, Joanna Izabela, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Marek von Thorn-Chojnacki.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Jest nie przewidywalna, zwłaszcza, jak nie gra się samemu, a daje się to systemowi Expert Eleven:)
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Czy Pan @SantiVilarte mógłby się ustosunkować? :>
Odpowiedz Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
@NvLH noo zainteresować tu sobą jakąś kobietę to niezwykła sztuka, mając na uwadze proporcje płci :D
Wygląd? Nie mnie to oceniać ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.