Gazeta Teutońska, Eustachy Playstation, 06.09.2019 r. o 16:32
Wiadomości Sportowe Teutoni!-część 1

Wiadomości Sportowe Teutoni!


Dzień dobry, komentować wiadomości sportowe będzie przed państwem wasz ulubiony Leszek Roskohard-Pawłowicz! Więc dzisiaj rozpoczniemy od omawiania sytuacji klubów Teutońskich w SLP, potem przejdziemy do omówienia planów CRASHday TV, a na sam koniec opowiemy o Turnieju Szachowym o Puchar Marszałka Sarmacji.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do czytania!

1.Sytuacja klubów Teutońskich w SLP

Pierw zaczniemy od podania listy wszystkich klubów Teutońskich, na które natrafiłem:
-RTV Hrabia Ruhnhoff
-Futbólfeaán Auterra
-SKSV Loardia Auterra
-Strong Ladies Auttera

Jeżeli jakiś klub Teutoński, został przez ze mnie pominięty, proszę natychmiast to zgłosić do mnie! A teraz wracając, to zacznijmy od RTV Hrabia Ruhnhoff. Ten klub udowodnił na co go stać i w poprzednim sezonie został mistrzem Ekstraklasy SLP! Zobaczymy czy w tym sezonie również sprosta zadaniu i zadowoli swoich kibiców, którzy pragną kolejnego zwycięstwa w tym sezonie. Kolejnym klubem Teutońskim, jest Futbólfeaán Auterra, który w ostatnim sezonie zajął 4 miejsce w Pierwszej Klasie SLP. Jest to dość dobre miejsce, więc no są po prostu w formie i kto wie może w tym sezonie powalczą o awans do Ekstraklasy? Czas opisać SKSV Loardia Auterra. Ten klub ostatnio zajął również 4 miejsce, z tymże w Drugiej Klasie rozgrywek SLP. Trener ostatnio zapowiadał, że będzie budował klub, by w tym sezonie awansować o oczko wyżej w SLP.
No i na koniec zostaje nam klub Strong Ladies Auttera. Klub ten będzie brał udział dopiero od tego sezonu, więc zobaczymy czy pokażą coś nowego w Trzeciej Klasie i jak będzie im się układać gra w tej dywizji. Oczywiście o wszystkich klubach dziś króciutko opisałem, ale w trakcie sezonu, co pewna ilość kolejek będziemy opisywać ich sytuację.

A teraz przerwa na reklamę:


I po reklamie.

2.Tour de Pollin i dalsze plany CRASHday TV

Jak wiemy trwa aktualnie Tour de Pollin i aktualnie rozgrywki mają miejsca w RZP, która jest jedną z prowincji Federacji Nordaty. Oczywiście to dopiero początek trasy i jeszcze nasze rozgrywki będą reprezentowane w wielu mikronacjach Pollinu. Co jednak po Tour de Pollin? No ja i współorganizator pan Grzegorz Szarak, ustaliliśmy że po tej trasie, odbięcie się walka o Puchar CRASHday TV. Mamy kilku potencjalnych zawodników, więc zapewne będzie się działo! Ale póki co, to oczywiście są dalekie plany i na razie skupiamy się na Tour de Pollin.

3.Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Sarmacji
No i na sam koniec, coś o szachach! Aktualnie trwa turniej i oto zostały wylosowane pary:
Leszek Roskohard - Joahim von Ribertrop von Sarm
Adrian Maksymilian Józef Alatriste - Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Michaił von Hippogriff-Vovkulak - Santiago Vilarte

Jak widać, rywalizacja jest dość duża między zawodnikami. Wkrótce też się dowiemy jak sobie panowie poradzili i kto awansował do finału rozgrywek. Ponadto dla przypomnienia, tak wyglądają nagrody dla 3 najlepszych zawodników:
I miejsce - puchar i 20000Ⱡ
II miejsce - 15000Ⱡ
III miejsce - 5000Ⱡ

Także no zawodnicy, mają się o co bić!

I to by dziś było na tyle. Do zobaczenia w kolejnych wiadomościach sportowych Teutonii!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon.
Serduszka
4 487,00 lt
Ten artykuł lubią: Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Joahim von Ribertrop von Sarm, Joanna Izabela, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Piotr vel Bocian, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
Komentarze
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
W Crash TV kibicuję Panu Gustawowi @GFvH w zmaganiach o puchar!
A w szachach naszemu reprezentantowi Leszkowi!
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
No, pani Natalio, między mną a Leszkiem będzie ciężka batalia. Na razie jest 1,5 dla mnie do 0,5 dla Leszka.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Są jeszcze- takie kluby jak : Krasnoludy, Margońskie Konie i Lwy Ruhnhoff ")
Permalink
Eustachy Playstation
Szanowny Gotfrydzie. Dziękuje za uwagę, następnym razem Krasnoludy i Margońskie Konie będą dodane do następnej części wiadomości sportowych Teutonii. Jednak pragnę zauważyć że Lwy Ruhnhoff zakończyły karierę i w jego miejsce wszedł właśnie nowy klub-Strong Ladies Auttera.
Permalink
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Lwy Ruhnhoff już nie istnieje. Trener się nie stara.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.