Laurẽt Gedeon I
Komentarze
Cytuję:
Czy musiało dojść do abdykacji? Oczywiście, że nie. Czy musiało zakończyć się to ostrym bólem dupy? Oczywiście, że nie. Czy trzeba zakłamywać rzeczywistość, zarzucając brak propozycji i chęci współpracy?

Żadnych propozycji współpracy z Waszej strony nie było. Były tylko deklaracje współpracy i na pytanie na czmy WKW zależy, a z czego chciał by zrezygnować nie doczekałem się odpowiedzi.

I jeszcze to zdziwienie związane z przekazaniem korony. Niby komu ją miałem przekazać? Wam osobie, która nawet nie ma obywatelstwa?

Z jednym mogę się zgodzić, że rewolucja to wiatr. Dzisiaj wieje, ale w końcu przestanie i wtedy wyjdzie słońce.

Nadal kręcicie się wokół bólu dupy i ciekawy jestem co na tym fundamencie zbudujecie - klocka?

Nie lepiej wziąć się do pracy i zrobić coś pożytecznego zamiast brnąć w to co się skończyło?
Baridas! Baridas! Baridas!
Lektura rzeczywiście miła dla ucha :)
Bardzo rzeczowe zestawienie, a poza tym cieszy, że Baridas w rezerwowym składzie pokonał Gellończyków 2-0 :)
@CarmenLaurent WKM wszystkiego nie można mieć, ale to trzeba zrozumieć. W związku z tym, że nie musimy trzymać się realowych ram ustrojowych, czy prawnych myślę, że kompromis da się wypracować dla dobra nas wszystkich :)
@AFvTD
Cytuję:
Mówił również WKM, że zostaną zaproponowane konkrety, których niestety nie widzę. Jeżeli dogadywanie się od strony WKM oznacza postawienie stronnictwa republikańskiego w sytuacji: "Nic więcej wam nie dam, o republice to sobie możecie pomarzyć", to raczej nie będę chciał z Waszą Królewską Mością siadać do jednego stołu. Osobiście - jestem gotowy na ustępstwa, jeżeli również WKM ustąpi. Innego wyjścia nie widzę.
"...NIc więcej wam nie dam..." to dość du że nadużycie. Zaproponowałem drogę, ale nie na zasadzie, że Wam coś znów narzucę, bo to nie można było uznać ani za kompromis, ani z chęć dogadania. Mam nadzieję, że ostateczny kompromis wypracujemy wspólnie i tyle. Cieszy mnie zaś gotowość do ustępstw. Sam jestem gotowy i czytając te słowa, które pozwolę sobie znów zacytować"...Osobiście - jestem gotowy na ustępstwa, jeżeli również WKM ustąpi. Innego wyjścia nie widzę..." ciekaw jestem co druga stoma zaproponuje
Cytuję:
Jedna uwaga. Sarmacja nie nadaje się na imperium z kartonu. Czemu? Bo wszędzie wokół nas jest woda! ;)
Cięty, wesoły sarmacki język i poczucie humoru. Podoba mi się :)
Tak trzymaj, a z każdym następnym razem będzie lepiej i ciekawiej :D
Prawda, tylko prawda, sama prawda, czy tyż prawda, a w tym granat. Resztę sam już autor dopowiedział, a ja do tego ognia nie wrzucę drugiego, bo atom też nie pomoże. Słowa uznania należą się za wkład pracy. Trzymaj się Heniu ;)
Niech powaga i diuczość sprzyja Księciu :)
Jak widać prawdziwy Baridajczyk potrafi zasnąć wszędzie :)
Piękne i twórcze :D
Jeśli chodzi o republikę to sama zmiana dla zmiany to trochę mało. Gdyby miało skończyć się tak szybko jak zainteresowanie narracją gospodarczą to gra nie warta świeczki. Zmiana króla w prezyddenta to żadna zmiana, bo obecny ustrój daje obywatelom tyle samo praw co republikański :)
Na ulicach pustki, a demonstranci robią zakupy w supermarketach. Zamisat republiki widać puste pułki :)
Dawno nie czytałem nic z tego gatunku. Gratuluję wywiadu :)
Niech lepszy wygra :)
Powodzenia. Trzymam kciuki :)
Brakowało mi już tego "r" :) Mam nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi :)
Gratuluję i trzymam kciuki :)
Bardzo twórczo i ciekawie, a i Hippogriffowie się mnożą. Tylko się cieszczyć :)
Baridas przedostatni. Świat się kończy :(
Szczęśliwego Nowego Roku, a w nim weny twórczej :)
Jak zwykle ciekawe zestawienie bieżących informacji w dobrym stylu :)
Dzięki za relację :)
Ciekawie napisane. Proszę kontynuować :)
Siły komponentu morskiego dzięki lotnoskowcowi zwiększą swą mobilność :)
Przepad tytułów nie wnosi nic do sprawy ogólnej aktywności. W zabieraniu czegoś na co sobie inni zapracowali jest dla mnie tak samo dziwne i niedorzeczne jak poprzedni sarmacki przepad. Ja się pod tym nie podpiszę.